Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,31 marca
Imienieny:
Balbina, Beniamin, Gwidon
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
BAL DLA DZIECI NA ZAKOŃCZENIE FERII
obrazek
W piątek 07-02-2020 r świetlicy wiejskiej w Rżuchowie odbył się wspaniały "Bal karnawałowy dla dzieci".Organizatorem balu była Radna wraz z Sołtysem. Bale karnawałowe dla dzieci to cykliczne imprezy organizowane w naszej miejscowości. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni rodzicom oraz dzieciom za tak liczne przybycie, bo zawsze głównym celem zabawy jest sprawienie dzieciom radości.
Wszystkie Dzieci wyglądały wspaniale w kolorowych i wyjątkowych przebraniach. Byli policjanci,żołnierze,strażak oraz wiele innych postaci głównie z bajek.
Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach z muzyką i w konkursach przygotowanych przez wspaniałe Panie animatorki.Pojawił się również Mikołaj który obdarował wszystkich miluśińskich obfitymi prezentami. W przerwie zabawy dzieci oraz wszyscy goście mogli się posilić pyszną pizzą. Dziękuję Radnemu Powiatu Opatowskiego Maciejowi Wolańskiemu ,Radnej Uli Marciszewskiej,Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Opatowie,Firmie Greg-Bud ,Pani Halinie Popek za pomoc w organizacjii naszego balu.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ