Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,22 marca
Imienieny:
Bogusław, Katarzyna, Oktawian
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
KONKURS DLA DZIECI
obrazek
Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA zaprasza wszystkie dzieci w wieku do 16 laz miejscowości Rżuchów, Obręczna i Okręglica do udziału w konkursie na najładniejszy łańcuch choinkowy 2018.


Technika wykonana prac i forma są dowolne. Najważniejsze, aby praca miała charakter dekoracji choinkowej. Prace należy składać w Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie lub u Prezesa (tel. 501559177) albo Skarbnika Stowarzyszenia (tel. 572536110) oraz Sołtysa Rżuchowa (tel. 602118256) do 14 grudnia 2018r. do godz. 18:00.
3 najciekawsze łańcuch choinkowe w dwóch grupach wiekowych zostaną nagrodzone, zaś pozostali uczestnicy konkursu obdarowani zostaną upominkami. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane podczas spotkania świątecznego w świetlicy wiejskiej w Rżuchowie oraz opublikowane w okresie świątecznym na stronach internetowych Stowarzyszenia i rzuchow.naszawioska.pl
Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy łańcuch choinkowy oraz ogłoszenie jego wyników odbędzie się podczas spotkania świątecznego świetlicy wiejskiej w Rżuchowie w dniu 16 grudnia 2018r. Regulamin konkursu dostępny: w Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie, u Organizatora i na stronie internetowej rzuchow.naszawioska.pl w" ZAKŁADCE KONKURSY"

Zapraszamy!Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ