Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,22 marca
Imienieny:
Bogusław, Katarzyna, Oktawian
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
ORSZAK TRZECH KRÓLI
obrazek
Pierwszy Orszak Trzech Króli zorganizowany przez księdza proboszcza naszej parafii oraz mieszkańców Rżuchowa i Miłkowa, to lekcja historii o narodzeniu Jezusa Chrystusa. Mieszkańcy naszych miejscowości oraz przybyli goście mogli cofnąć się w czasie, by zostać naocznymi świadkami wydarzeń, które miały miejsce w Betlejem na przestrzeni dziejów.
Obchody Uroczystości Objawienia Pańskiego rozpoczęły się Mszą Świętą, celebrowaną przez Proboszcza Parafii ks. Krzysztofa Bartkiewicza. Po wspólnej modlitwie uczestnicy Orszaku podążyli śladem trzech mędrców: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Na placu przed kościołem licznie zgromadzeni uczestnicy Orszaku obejrzeli piękne Jasełka, w których udział wzięły dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Rżuchowa i Miłkowa.Odbyło się też rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową. Gratuluję wszystkim za wykonanie prawdziwych arcydzieł.


GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ