Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
niedziela,24 stycznia
Imienieny:
Felicja, Rafał, Tymoteusz
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
WYBIERZ ŻYCIE BEZ CUKRZYCY
obrazek
„Wybierz życie bez cukrzycy” – program w zakresie zapobiegania i wczesnego wykrywania cukrzycy typu 2
Uzdrowisko Busko-Zdrój zaprasza do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych oraz spotkaniach informacyjnych z udziałem dietetyków realizowanych w ramach „Regionalnego Programu Zdrowotnego w zakresie zapobiegania i wczesnego wykrywania cukrzycy typu 2 – Wybierz życie bez cukrzycy”.

Celem głównym programu jest ochrona zdrowia oraz poprawa świadomości w zakresie profilaktyki cukrzycy, nadwagi i otyłości wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Z bezpłatnych badań profilaktycznych mogą skorzystać osoby w wieku 45-64 lat, które w przeciągu ostatnich 3 lat nie miały wykonywanych badań w kierunku cukrzycy.

Zaniedbana cukrzyca oraz brak odpowiedniej profilaktyki prowadzą do groźnych powikłań: udaru mózgu, niewydolności nerek, zawału serca, utraty wzroku, amputacji kończyn, neuropatii.

Informacje, gdzie i w jaki sposób można skorzystać z oferty badań można uzyskać pod numerem telefonu 41 375 72 06 oraz na stronie internetowej www.bezcukrzycy.uzdrowiskobusko.pl
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ