Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,16 października
Imienieny:
Florentyny, Ambrożego, Gawła
dziś
pogoda_1
23°C
jutro
pogoda_2
12°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Konkurs dla dzieci
obrazek
Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA zaprasza wszystkie dzieci w wieku do 16 lat z miejscowości Rżuchów, Obręczna i Okręglica do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną. Technika wykonana prac i format są dowolne. Najważniejsze, aby praca miała świąteczny charakter. Prace należy składać w Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie lub u Prezesa (tel. 501559177) albo Skarbnika Stowarzyszenia (tel. 667729090) oraz Sołtysa Rżuchowa (tel. 602118256) do 11 grudnia do godz. 19:00. 3 najciekawsze kartki świąteczne w dwóch grupach wiekowych zostaną nagrodzone, zaś pozostali uczestnicy konkursu obdarowani zostaną upominkami. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie oraz opublikowane podczas świąt Bożego Narodzenia na stronach internetowych Stowarzyszenia i rzuchow.naszawioska.pl Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną nastąpi do 13 grudnia 2015r., zaś ogłoszenie jego wyników odbędzie się podczas spotkania bożonarodzeniowego organizowanego w Rżuchowie. Regulamin konkursu dostępny: w Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie w każdy wtorek w godz. 17.30-19.30, w czwartek i piątek w godz. 15.00-17.00, u Organizatora i na stronie internetowej rzuchow.naszawioska.pl Zapraszamy!


Regulamin konkursu „Najładniejsza kartka świąteczna” organizowanego przez Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA.
§ 1 INFORMACJE OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu „Najładniejsza kartka świąteczna”, zwanego dalej „Konkursem” jest Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA, zwane dalej „Organizatorem”.
2. Przedmiotem Konkursu jest najciekawsza praca plastyczna w formie kartki świątecznej.
3. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulamin Konkursu.
§ 2 UCZESTNICY
1. Uczestnikiem Konkursu może być każde dziecko zamieszkujące miejscowości Rżuchów, Obręczna i Okręglica w wieku do 16 roku życia, które do 11 grudnia 2015 do godz. 19:00 dostarczy pracę plastyczną.
2. Format kartki świątecznej i technika wykonania są dowolne.
3. Opiekun Uczestnika wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika, podanych w zgłoszeniu oraz publikację kartki wraz z imieniem i nazwiskiem na tablicy w Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie i na stronach internetowych Stowarzyszenia i rzuchow.naszawioska.pl. Druk zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny jest u Organizatora i na stronie internetowej rzuchow.naszawioska.pl.
§ 3 ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Zgłoszenie polega na dostarczeniu swojej pracy plastycznej do Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie, Rżuchów 52B lub bezpośrednio do Prezesa, Skarbnika Stowarzyszenia lub Sołtysa Rżuchowa.
2. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora wraz z podaniem wieku. Dodatkowo do każdej z prac prosimy o dołączenie zgody Opiekuna na przetwarzanie danych osobowych wraz z nr tel. kontaktowego.
3. Termin dostarczenia kartek świątecznych upływa 11 grudnia 2015 o godz. 19:00. Zgłoszenia dostarczone po tej dacie nie będą przyjmowane.
§ 4 WYŁONIENIE LAUREATÓW
1. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu, Organizator powołuje pięcioosobową Komisję Konkursową, zwaną dalej „Komisją Konkursową”. W skład Komisji Konkursowej wchodzą osoby delegowane przez Organizatora: Urszula Dobroczek-Kowalska, Halina Popek, Zbigniew Sadło, Piotr Sternik, Tomasz Rzepka.
2. Zwycięzcami Konkursu są ci Laureaci, których prace zostały przez Komisję Konkursową uznane za najlepsze.
Do oceny prac będzie brana pod uwagę staranność wykonania, technika, pomysłowość i różnorodność technik.
3. Fundatorem nagród dla zwycięzców trzech pierwszych miejsc w każdej grupie wiekowej są Radni Rżuchowa i Obręcznej.
§ 5 NAGRODY
1. Nagrody w Konkursie: a) laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej z dwóch grup wiekowych (I grupa do 8, II grupa od 9 do 16 lat) otrzymają nagrody. b) pozostali uczestnicy otrzymają upominki
2. Informacja o wynikach zostanie podana podczas spotkania bożonarodzeniowego organizowanego w naszej świetlicy, o terminie którego zostanie poinformowany każdy Opiekun Uczestnika telefonicznie.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ