Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,18 czerwca
Imienieny:
Elżbieta, Paula, Marek
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Nasza świetlica
obrazek
W dniu 02.06.2013 r. uroczyście otwarto budynek świetlicy wiejskiej w Rżuchowie. W uroczystości wzięli udział mieszkańcy oraz wielu gości na czele ze Starostą Opatowskim - Bogusławem Włodarczykiem, Wójtem Gminy Sadowie - Marzeną Urban - Żelazowską oraz Przewodniczącym Rady Gminy Sadowie - Mieczysławem Podczasi.

Nowa świetlica to nowoczesny budynek ze sterowanym elektronicznie ogrzewaniem i własną oczyszczalnią ścieków. Został on dodatkowo kompleksowo wyposażony w sprzęt świetlicowy, nagłośnieniowy, telewizor, meble, sprzęt kuchenny itp. Obok świetlicy powstało także małe boisko oraz mini - plac zabaw.

Całośc inwestycji, realizowanej w ramach dwóch projektów dofinansowanych ze środków PROW na lata 2007 - 2013, to blisko 330 000,00 zł, z czego prawie ponad 200 000,00 zł stanowi pomoc unijna otrzymana dzięki członkowstwu Gminy Sadowie w LGD "Krzemienny Krąg.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ