Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,16 października
Imienieny:
Florentyny, Ambrożego, Gawła
dziś
pogoda_1
23°C
jutro
pogoda_2
12°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
REGULAMIN KONKURSU "STROIK 2017"
obrazek
Regulamin konkursu „Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy 2017” organizowanego przez Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA.
§ 1 INFORMACJE OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu „Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy”, zwanego dalej „Konkursem” jest Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA, zwane dalej „Organizatorem”.
2. Przedmiotem Konkursu jest najciekawsza praca plastyczna w formie stroika bożonarodzeniowego.
3. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulamin Konkursu.
§ 2 UCZESTNICY
1. Uczestnikiem Konkursu może być każde dziecko zamieszkujące miejscowości Rżuchów, Obręczna i Okręglica w wieku do 16 roku życia, które do 11 grudnia 2017 do godz. 19:00 dostarczy pracę plastyczną.
2. Kształt i forma stroika bożonarodzeniowego i technika wykonania są dowolne.
3. Opiekun Uczestnika wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika, podanych w zgłoszeniu, wykorzystanie stroika bożonarodzeniowego do dekoracji podczas spotkania świątecznego i publikację zdjęć pracy plastycznej wraz z imieniem i nazwiskiem na stronach internetowych Stowarzyszenia i rzuchow.naszawioska.pl. Druk zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny jest u Organizatora i na stronie internetowej rzuchow.naszawioska.pl.
§ 3 ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Zgłoszenie polega na dostarczeniu swojej pracy plastycznej do Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie, Rżuchów 52B lub bezpośrednio do Prezesa, Skarbnika Stowarzyszenia lub Sołtysa Rżuchowa.
2. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora wraz z podaniem wieku. Dodatkowo do każdej z prac prosimy o dołączenie zgody Opiekuna na przetwarzanie danych osobowych wraz z nr tel. kontaktowego.
3. Termin dostarczenia stroików bożonarodzeniowych upływa 11 grudnia 2017 o godz. 19:00. Zgłoszenia dostarczone po tej dacie nie będą przyjmowane.
§ 4 WYŁONIENIE LAUREATÓW
1. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu, Organizator powoła pięcioosobową Komisję Konkursową, zwaną dalej „Komisją Konkursową”.
2. Zwycięzcami Konkursu są ci Laureaci, których prace zostały przez Komisję Konkursową uznane za najlepsze. Do oceny prac będzie brana pod uwagę staranność wykonania, technika, pomysłowość i kreatywność.
3. Fundatorem nagród i upominków są Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA oraz Radni Rżuchowa i Obręcznej.
§ 5 NAGRODY
1. Nagrody w Konkursie:
a) laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej z dwóch grup wiekowych (I grupa do 9 lat, II grupa od 10 do 16 lat) otrzymają nagrody,
b) pozostali uczestnicy otrzymają upominki.
2. Dokładne informacje o dacie i miejscu ogłoszenia wyników zostaną przekazane każdemu Opiekunowi Uczestnika.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ