Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,19 października
Imienieny:
Piotra, Michała, Ziemowita
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
REGULAMIN KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
obrazek
Regulamin konkursu „Najładniejsza bombka bożonarodzeniowa” organizowanego przez Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA.
§ 1 INFORMACJE OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu „Najładniejsza bombka bożonarodzeniowa”, zwanego dalej „Konkursem” jest Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA, zwane dalej „Organizatorem”.
2. Przedmiotem Konkursu jest najciekawsza praca plastyczna w formie bombki bożonarodzeniowej do zawieszenia na choince.
3. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulamin Konkursu.
§ 2 UCZESTNICY
1. Uczestnikiem Konkursu może być każde dziecko zamieszkujące miejscowości Rżuchów, Obręczna i Okręglica w wieku do 16 roku życia, które do 12 grudnia 2016 do godz. 19:00 dostarczy pracę plastyczną.
2. Kształt i forma bombki bożonarodzeniowej do zawieszenia na choince i technika wykonania są dowolne.
3. Opiekun Uczestnika wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika, podanych w zgłoszeniu, wykorzystanie bombki bożonarodzeniowej do dekoracji choinki w Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie i publikację zdjęć pracy plastycznej wraz z imieniem i nazwiskiem na stronach internetowych Stowarzyszenia i rzuchow.naszawioska.pl. Druk zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny jest u Organizatora i na stronie internetowej rzuchow.naszawioska.pl.
§ 3 ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Zgłoszenie polega na dostarczeniu swojej pracy plastycznej do Świetlicy Wiejskiej w Rżuchowie, Rżuchów 52B lub bezpośrednio do Prezesa, Skarbnika Stowarzyszenia lub Sołtysa Rżuchowa.
2. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora wraz z podaniem wieku. Dodatkowo do każdej z prac prosimy o dołączenie zgody Opiekuna na przetwarzanie danych osobowych wraz z nr tel. kontaktowego.
3. Termin dostarczenia bombek bożonarodzeniowych upływa 12 grudnia 2016 o godz. 19:00. Zgłoszenia dostarczone po tej dacie nie będą przyjmowane.
§ 4 WYŁONIENIE LAUREATÓW
1. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu, Organizator powołuje pięcioosobową Komisję Konkursową, zwaną dalej „Komisją Konkursową”. W skład Komisji Konkursowej wchodzą osoby delegowane przez Organizatora.
2. Zwycięzcami Konkursu są ci Laureaci, których prace zostały przez Komisję Konkursową uznane za najlepsze. Do oceny prac będzie brana pod uwagę staranność wykonania, technika, pomysłowość i kreatywność.
3. Fundatorem nagród i upominków są Stowarzyszenie Nasz Rżuchów I KROPKA oraz Radni Rżuchowa i Obręcznej.
§ 5 NAGRODY
1. Nagrody w Konkursie:
a) laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej z dwóch grup wiekowych (I grupa do 9 lat, II grupa od 10 do 16 lat) otrzymają nagrody,
b) pozostali uczestnicy otrzymają upominki.
2. Informacja o wynikach zostanie podana podczas spotkania świątecznego lub zabawy karnawałowej dla dzieci, o terminie której zostanie poinformowany każdy Opiekun Uczestnika telefonicznie.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ