Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,18 czerwca
Imienieny:
Elżbieta, Paula, Marek
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
RŻUCHOWIANKI Z PASJĄ
obrazek
Ręcznie wykonane przedmioty mają szczególną wartość. Wiedzą o tym mieszkanki Rżuchowa, które połączyła wspólna pasja, jaką jest rękodzieło. To czasochłonne i wymagające cierpliwości zajęcie.
Już od kilku lat mieszkanki Rżuchowa spotykają się w świetlicy wiejskiej. Spędzanie czasu połączyło się ze wspólną pasją. Mowa o tworzeniu rękodzieła, które najczęściej powstaje w niewielkich ilościach, co świadczy o niezwykłej unikatowości każdego wyrobu.
Wykonywane ozdoby mieszkanki wymyślają najczęściej samodzielnie, ale nie dzielą ich tematycznie. Wykonują to, co akurat wpadnie im do głowy.

Tematyka wykonywanych przez mieszkanki Rżuchowa ozdób zmienia się wraz ze zbliżającymi się świętami. Ozdoby wielkanocne lub bożonarodzeniowe to zawsze dużo możliwości i rozwiązań. Mieszkanki chętnie wymieniają się ze sobą doświadczeniem oraz pomysłami. Oryginalne ozdoby bez wątpienia zwracają uwagę i przyciągają wzrok.
Życzę dużo cierpliwości i wielu nowych pomysłów przy tworzeniu kolejnych, niepowtarzalnych projektów.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ